Jste zde

Úspory energie a nákladů: smluvně zaručené úspory v kombinaci s dotační podporou OPŽP

Konání akce:

17.10.2018 - 08:30

Místo konání:

Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, Praha 5

APES si Vás dovoluje pozvat na seminář věnovaný energetickým službám se zárukou úspor (EPC) s důrazem na dotační zvýhodnění projektů, které tuto metodu využívají. Kombinace metody EPC a dotačních programů představuje účinný způsob komplexní modernizace objektů – jejich energetického hospodářství i stavebních konstrukcí.

Seminář probíhá v Jihlavě (19. 9.) a v Praze (17. 10.). Odkaz na registraci online je zde nebo na pozvánce, příp. na mail office [at] apes [dot] cz  Seminář je zdarma.

Cílem semináře je seznámit účastníky s metodou EPC, se základními aspekty zadávacího řízení na poskytovatele energetických služeb a výhodami tohoto přístupu ke zvyšování energetické účinnosti v budovách. V současné době je možné umocnit pozitivní efekty metody EPC jejím spojením s dotační podporou poskytovanou v rámci Operačního programu životní prostředí, který nyní zvýhodňuje využití EPC dalšími 5 % dotace navíc. Přijímání žádostí o dotaci z výzvy č. 100 zaměřené na energetické úspory sice končí 31. 1. 2019,  ale vzhledem ke zjednodušené dokumentaci, je šance na úspěšné podání žádosti o dotaci stále reálná.

Přijďte si poslechnout zajímavé informace, které Vám mohou pomoci na cestě k modernizaci Vašich objektů díky EPC a dotaci.

Přednášet budou přední profesionálové s mnohaletými zkušenostmi s aplikací metody EPC v ČR a zahraničí.