Jste zde

Moderní energetické sanace budov

14.11.2018

rádi bychom Vás pozvali na celodenní blok dvou odborných seminářů na téma Moderní energetické sanace budov, který se koná ve čtvrtek 29. listopadu 2018 od 8:30 do 17:00 hod. v Buštěhradu u Kladna. V příloze naleznete pozvánku.

O semináři:

Dopolední seminář se bude zabývat energeticky úsporných opatření rychlou a komplexní rekonstrukcí stávajících budov, jehož řešení nabízí evropský projekt MORE-CONNECT. Cílem projektu je vývoj systému prefabrikace jednotlivých prvků, které díky své opakovatelnosti umožní značné ekonomické úspory a výrazné zkrácení doby rekonstrukce stávajících budov. Součástí semináře je exkurze do experimentálních objektů na pozemku UCEEB.

Odpolední seminář se zaměří na požární bezpečnost a z nich vyplývající omezení na obvodové pláště dřevostaveb (požadavky normy ČSN 73 0810:2016 pro kontaktní a nekontaktní zateplování budov). Pozornost bude věnována třídění konstrukčních částí a konstrukčních systémů budov (nehořlavých, smíšených, hořlavých), dále souvislostem a odlišnostem mezi požární odolností a požární otevřeností obvodových stěn. Druhá část odpoledního semináře představí konstrukčně-požární vývoj na ČVUT UCEEB v oblasti moderních dřevostavebních fasádních systémů (lehkých obvodových plášťů Envilop a MORE-CONNECT) včetně možností jejich efektivního uplatnění při regeneraci stávajících objektů.

Registrace:

Prosíme Vás o rozšíření pozvánky mezi zájemce, případně prosíme účastníky o potvrzení své účasti a počtu osob (max. tři účastníci za organizaci), a to optimálně do 25. listopadu 2018 na emailovou adresu: martin [dot] volf [at] cvut [dot] cz. Kapacita míst na bezplatný seminář je omezená.

Přihláška ke stažení zde.