Jste zde

Zveme na konferenci URBIS SMART CITY FAIR

28.05.2021

Konference URBIS SMART CITY FAIR zpřístupní studentům nové myšlenky a trendy. Od 2. do 4. června proběhne online událost URBIS SMART CITY FAIR, která je zaměřená na chytrá řešení pro města a obce. Vzhledem k online formátu je možná plnohodnotná vzdálená účast, třídenní akce se účastní desítky řečníků z několika zemí. Součástí online události je také představení výsledků projektu C-Roads, pětiletého vývoje jednotného evropského systému kooperativních inteligentních dopravních systémů.

Studentům i pedagogům nabízíme plnohodnotnou účast za organizační poplatek 50 Kč, při registraci na konferenci stačí zadat kód URBISSCF.

Vstup pro studenty a pedagogy platí po celé tři dny, akci lze navštěvovat opakovaně. Přístupné jsou všechny části – jak výstavní, tak konferenční. Do diskuzí a přednášek je možné se zapojit buď přes moderátora, nebo přímým vstupem.

Témata konference mají široký záběr – od technologických a praktických témat až po například etiku provozu autonomních vozidel. Mezi přednášejícími jsou osobnosti z praxe, akademické sféry, institucí, zástupci měst a obcí.

Konference určitě přinese studentům i pedagogům mnoho nových podnětů, zpřístupní praktická řešení a pomůže v dalším osobním rozvoji.

Za Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT budou ve středu 2. června od 17.00 a 17.45 hodin hovořit a diskutovat na téma „Inovační kultura a sociální učení jako předpoklad městských inovací“ Ing. Mgr. Michal Kuzmič a Mgr. Tomáš Vácha.

Více informací o konferenci URBIS SMART CITY FAIR 2021 najdete na www.smartcityfair.cz.