Máme odměny pro zástupce měst, knihkupce, projektanty i úředníky

Aktualita, 20.05.2022
Na přispěvatele, kteří finančně podpoří dotisk úspěšné metodiky Voda ve městě, čekají zajímavé odměny. Kromě samotné publikace mohou získat například také poradenské služby, které jim pomohou lépe naplánovat a realizovat opatření pro hospodaření s dešťovou vodou v jejich obcích.

Pro zástupce měst, kteří se chtějí v nejbližší době pustit do obnovy veřejných prostranství, připravilo ČVUT UCEEB brainstorming, během nějž se dozvědí, kde začít, jaká opatření pro hospodaření s dešťovými vodami jsou pro jejich případ vhodná a jak je dále komunikovat s občany. Na jeden den přijedou do daného města odborníci, kteří se podíleli na vzniku metodiky, aby společně se zástupci radnice prošli veřejná prostranství určená k proměně a pokusili se pomoci nastavit a upřesnit vizi podle konkrétních podmínek a potřeb.

Zejména knihkupci, kteří by chtěli publikaci Voda ve městě zařadit do svého sortimentu, ale třeba také projekční kanceláře, realizační firmy a úřady, jež chtějí mít dostatek výtisků v knihovnách pro své zaměstnance, mohou získat zvýhodněné balíky knih.

Více informací o sbírce na platformě Hithit a nabízených odměnách pro přispěvatele můžete nalézt zde.