Nenechte si utéct poslední šanci získat Vodu ve městě

Aktualita, 08.06.2022
Už jenom několik dnů zbývá do konce sbírky na portálu Hithit s cílem vybrat peníze na rozšířený dotisk metodiky Voda ve městě, která se věnuje udržitelnému hospodaření s dešťovou vodou. Přispěvatelé si mohou vybrat z celé řady odměn od samotné publikace až po poradenství, kurzy a workshopy.

Vytištěná Voda ve městě oproti své elektronické verzi přinese svým uživatelům vyšší komfort při prohlížení a čtení. Navíc budou mít v ruce reprezentativní materiál, který pro ně bude podporou při jednáních o prosazování udržitelného přístupu k hospodaření s dešťovou vodou. Dotisk publikace bude oproti předchozí verzi obsahovat bonusy – kapitolu o komunikaci opatření směrem k veřejnosti a několik dalších případových studií.

Pokud jste se rozmýšleli, jestli podpoříte Vodu ve městě, máme pro vás připravené video s její recenzí od ředitele Národní kulturní památky Vyšehrad Petra Kučery, který o ní mimo jiné řekl:

„Hospodaření s dešťovou vodou ve vazbě na zelenou infrastrukturu je základem každého moderního města. Proto každá publikace, která se tímto tématem zabývá, je vítána. Zvláště pak taková, jež tuto problematiku pojímá jako celek v širším kontextu, je snadno prakticky využitelná, a navíc graficky atraktivní a přehledná.“ 

Kromě samotné publikace čekají na přispěvatele také další odměny, a to zejména v podobě dalšího poradenství a vzdělávání v oblasti hospodaření s dešťovou vodou, které jsou vhodné zejména pro zástupce měst a obcí.

Budeme vděční, když nás jakkoliv podpoříte. Každá částka se počítá a posune nás blíže k cíli.