Není jedno, co dýcháte

Aktualita, 21.01.2022

Podívejte se na krátké video našeho výzkumného týmu Elektronické systémy a diagnostika, ve kterém představuje svou činnost a nabízí případným partnerům možnosti využití zajímavých inovací.

V uzavřených místnostech trávíme většinu času. Kvalitu vzduchu v nich není možné lidskými smysly objektivně vyhodnotit, a proto je často velmi nízká, i když je klíčová pro naše zdraví a výkon. Je tedy nutné ji měřit a následně pozitivně ovlivňovat pomocí technologií. Vyvinuli jsme proto systém IAQ a zabýváme se vývojem inovativních vzduchotechnických jednotek, které v sobě spojují znalosti našich odborníků z oblastí elektroniky, mechaniky, software a komunikačních technologií.     

Inteligentní čidlo je schopné monitorovat všechny důležité parametry kvality interiérového vzduchu. Ty vyhodnocuje a speciálně navržená vzduchotechnika pak podle naměřených parametrů řídí přísun čerstvého vzduchu. Naše technologie neustále rozvíjíme a patentujeme nejen v České republice, ale i v rámci Evropy. Náš výzkum nekončí v laboratoři. Produkty dovedeme do stadia komerčního uplatnění na trhu. Realizujte s námi svůj nápad a my vás dokážeme provést celým procesem vývoje a praktické aplikace. Díky letitým zkušenostem máme také snazší pozici pro zajištění grantového financování.


Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=c6l15hhXHmY