Přijďte nás navštívit během Dnů otevřených dveří fotovoltaických elektráren

Aktualita, 08.08.2019

Solární asociace již tradičně organizuje Dny otevřených dveří fotovoltaických elektráren. Také letos se připojuje ČVUT UCEEB, s jehož činností se můžete seznámit během zhruba hodinové komentované prohlídky konané ve čtvrtek 30. května 2019 od deseti hodin.

V rámci Evropského týdne udržitelného rozvoje se v řadě států včetně České republiky každoročně od 30. května do 5. června konají tisíce různých akcí. Jedná se o konference, výstavy, workshopy, semináře, filmová promítání, komunitní setkání a mnohé další aktivity zaměřené na problematiku ochrany životního prostředí pro budoucí generace. My jsme se zapojili do Dnů otevřených dveří fotovoltaických elektráren pořádaných Solární asociací, s níž dlouhodobě spolupracujeme.

Letos máme pro veřejnost připravenou zhruba hodinovou komentovanou prohlídku budovy ČVUT UCEEB v Buštěhradu, která bude zahájena ve čtvrtek 30. května v 10:00. Účastníci se nemusejí předem nikde registrovat, stačí se dostavit v určený termín a čas ke vstupu do budovy ČVUT UCEEB v Třinecké ulici číslo 1024 v Buštěhradu.

Vzhledem k tématu bude akce zaměřena výhradně na fotovoltaiku a vše s ní spojené. Laboratoře, jejichž výzkumy s touto oblastí přímo nesouvisejí, proto tentokrát zůstanou pro veřejnost uzavřené a přístupné budou až během podzimního Dne otevřených dveří, který včas ohlásíme na našem webu.