Jste zde

Pracovní příležitosti

Koho hledáme

Preferujeme spolupráci s lidmi se zájmem o působení v prostředí spojujícím to nejlepší z akademické a podnikatelské sféry. Hledáme uchazeče s hlubokým porozuměním problematice udržitelnosti ve stavebnictví. Naši kandidáti by měli být příznivci testování, komplexních analýz materiálů v reálných podmínkách a převádění teoretických poznatků do prakticky použitelných postupů.

Aktuálně hledáme

Aktuálně nemáme žádné otevřené pozice. Pracovní inzerci můžete sledovat zde, na našem Facebooku a LinkedInu. Děkujeme za Váš zájem!

Iniciativní žádost

Nedejte se odradit, když u nás aktuálně nevidíte otevřenou pozici přesně odpovídající Vašemu zaměření. Klidně nám pošlete svůj životopis s krátkým vysvětlením, proč byste u nás chtěl/a pracovat. Během několika dnů se s Vámi spojíme, ať už jste zkušený odborník nebo čerstvý absolvent na prahu kariéry.

Stáže

Rádi spolupracujeme s českými i zahraničními studenty nebo čerstvými absolventy. Stáže obvykle trvají od šesti měsíců déle a bývají alespoň minimálně finančně ohodnoceny. 

Náš kontakt

hr [at] uceeb [dot] cz

Ochrana osobních údajů

Se všemi dokumenty obsahujícími Vaše osobní údaje bude zacházeno v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů.