Konference FORUM DŘEVOSTAVBY 2022

1.- 2. 12. 2022 | Kongresové centrum Jezerka,
[akce/FDS-2022-300x300-1.png]Zveme Vás na konferenci FORUM DŘEVOSTAVBY 2022, která proběhne proběhne ve čtvrtek a v pátek 
1. a 2. prosince 2022 v hotelu Jezerka. 

Forum je dvoudenní akce s pohodovou atmosférou, kde poznáte nové lidi věnující se dřevostavbám, dozvíte se informace, které můžete hned aplikovat do své praxe a v neposlední řadě se i skvěle pobavíte.

Čeká vás šest přednáškových bloků a v každém bloku se bude řešit jedno ucelené téma. Nejsilnější novinkou budou exkluzivní informace o probíhajícím procesu změny norem ovlivňujících dřevostavby ze strany požární bezpečnosti. 

Na konferenci se bude probírat problematika krbů a kamen v nízkoenergetických dřevostavbách. Své zkušenosti s vámi nasdílí autoři návrhu a realizace jedné atypické dřevostavby, a to jak z pohledu architekta, realizátora dřevěné konstrukce nebo klempíře.
Část konference bude věnována několika kritickým místům v dřevostavbách a praktickým zkušenostem s BIM. Podíváte se jak to vypadá, když se informační model budovy využívá pro skutečné zjednodušení procesů návrhu a nikoliv jen proto, protože je to cool...

Za ČVUT UCEEB na konferenci vystoupí doc. Ing. Petr Kuklík, CSc. s přednáškou na téma Budoucnost dřevostaveb v ČR  a Ing. Marek Pokorný, Ph.D. s přednáškou Diskutabilní požadavky požárních norem pro dřevostavby v ČR.

Veškeré informace najdete na samostatné stránce události zde.
Registrace na událost zde.

Organizátorem a zároveň odborným garantem je Stanislav Müller, který se dřevostavbám věnuje od roku 2000, kdy vystudoval Volyňskou VOŠku.